INFORMACIJA KARO PABĖGĖLIAMS IŠ UKRAINOS | Panevėžio keleivinis transportas
15956
post-template-default,single,single-post,postid-15956,single-format-standard,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.3.57,qode-theme-ver-19.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

INFORMACIJA KARO PABĖGĖLIAMS IŠ UKRAINOS

INFORMACIJA KARO PABĖGĖLIAMS IŠ UKRAINOS – Jums nemokamas miesto viešasis transportas Panevėžyje.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЖЕНЦІВ ВІЙНИ З УКРАЇНИ – Безкоштовний проїзд в громадському транспорті для вас в Паневежисі.

Panevėžio miesto savivaldybės taryba pritarė, kad 2022 metais užsieniečiams, pasitraukusiems dėl Rusijos karinių veiksmų Ukrainoje, būtų taikoma 100 proc. lengvata važiuoti Panevėžio miesto vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais. Ši lengvata būtų taikoma įsigyjant mėnesinį vardinį bilietą, galiojantį kalendorinėmis dienomis.

Dėl šios galimybės reikia kreiptis į VšĮ “Panevėžio keleivinis transportas” administraciją, adresu J. Urbšio g. 1, Panevėžys (2-as aukštas). Su savimi turėti ir pateikti dokumentą, įrodantį faktą, kad yra karo pabėgėlis iš Ukrainos, t. y. Migracijos departamento išduotą vizą ar laikiną leidimą gyventi Lietuvoje, ir savo asmens dokumentą.

Informacija pasiteiravimui telefonu 845 454302

Безкоштовний проїзд в громадському транспорті для вас в Паневежисі.

Для такої можливості необхідно звернутися до адміністрації Паневежського пасажирського транспорту, вул. J. Urbšio 1, Паневежис.
Мати та пред’являти при собі документ, що підтверджує факт перебування біженця від війни з України, т.е. у. Віза або дозвіл на тимчасове проживання в Литві, виданий Департаментом міграції в Литві, та ваш документ, що посвідчує особу.

Телефонуйте за інформацією +37045454302