BILIETŲ grąžinimo tvarka | Panevėžio keleivinis transportas
15881
page-template-default,page,page-id-15881,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.3.57,qode-theme-ver-19.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

BILIETŲ GRĄŽINIMO TVARKA


Keleivis galiojančius nepanaudotus (neaktyvuotus) popierinius vienkartinius ir terminuotus bilietus gali grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo bilietų įsigijimo dienos, teisės aktuose ir įgaliotos įstaigos nustatyta ir viešai skelbiama tvarka. Terminuoti bilietai grąžinami ne vėliau kaip iki bilieto galiojimo pradžios. Pinigai už bilietus grąžinami per 14 kalendorinių dienų nuo prašymo ir bilieto pateikimo dienos.
Keleivis norėdamas grąžinti bilietus turi atvykti į VšĮ „Panevėžio keleivinis transportas“ adresu J. Urbšio g. 3, Panevėžys .

Keleiviams grąžinant dar galiojančius nepanaudotus (neaktyvuotus) popierinius vienkartinius ir terminuotus(mėnesinius) bilietus būtina pateikti bilietų įsigijimo dokumentus ir užpildyti Bilietų grąžinimo aktą.

Pinigai už bilietus grąžinami per 14 kalendorinių dienų nuo akto surašymo ir dokumentų pateikimo dienos pavedimu į keleivio nurodyto Lietuvoje registruoto banko sąskaitą.

Pinigus už bilietus, įsigytus iš vairuotojo, grąžina vežėjas (UAB „Panevėžio autobusų parkas“) pagal patvirtintą ir viešai skelbiamą tvarką.

Informacija pasiteiravimui telefonu: 845454302.